Zastupování před úřady

Veškeré účetní činnosti a podklady pro Finanční úřad, sociální správu, zdravotní pojišťovny nebo ČSÚ, ať už při registraci k daním, běžném vykazování, dotazech z úřadů, nebo při kontrolách, připravíme a vyřídíme za vás. A zastoupíme vás i při kontrolách všech státních úřadů:

  • Finanční úřady
  • Česká správa sociálního zabezpečení
  • Zdravotní pojišťovny
  • Inspektorát práce
  • Úřady práce

Veškeré výkazy, přehledy, žádosti i daňová přiznání odevzdáváme na příslušných úřadech za klienta.

Jak postupujeme při zastupování klienta

Na většině tiskopisů, které odevzdáváme za klienta, jsou údaje o kontaktní osobě. Kontaktní osobou je zaměstnanec naší společnosti, který daný tiskopis vystavil, a který má přehled o účetnictví či mzdách klienta. Za klienta vyřídíme všechny požadavky od státních úřadů a klienta o těchto skutečnostech vyrozumíme. Kontroly na ČSSZ a zdravotních pojišťovnách zajišťujeme bez účasti klienta, pokud to není nezbytně nutné. O výsledku kontroly klienta také vyrozumíme a informujeme jej o dalším postupu. U daňových kontrol zastupujeme klienta a dohlížíme na postup správce daně. V průběhu daňové kontroly informujeme klienta o nalezených skutečnostech a hledáme možnosti pro brzké a úspěšné dokončení této kontroly.

 Zpět

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí,
personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.