Účetnictví a daňová evidence

Naše společnost se zabývá kompletním vedením účetnictví a daňové evidence klientů. S klientem průběžně konzultujeme výsledky a hledáme možnosti k optimalizaci daní tak, aby byl klient spokojen. Kontrolujeme formální správnost daňových dokladů a účetní doklady průběžně archivujeme. Klienta zastupujeme u všech státních úřadů a snažíme se, aby se mohl vždy plně věnovat svému podnikání.

Podvojné účetnictví

Podvojné účetnictví vedeme včetně roční účetní uzávěrky a zpracování daňových přiznání, a to vždy podle aktuálních zákonů a účetních standardů. Účetnictví vedeme v plném rozsahu. Našim klientům zabezpečujeme veškerý komfort a dle domluvy  jim v určitých termínech předáváme konečné výstupy, které potřebují pro svůj další rozvoj. Více o vedení podvojného účetnictví včetně náhledu jednotlivých výstupů naleznete zde.

Daňová evidence

Pro začínající a menší firmy vedeme daňovou evidenci (dříve tzv. jednoduché účetnictví). Našim klientům zabezpečujeme veškerý komfort a dle domluvy  jim v určitých termínech předáváme konečné výstupy, které potřebují pro svůj další rozvoj. Více o vedení daňové evidence včetně náhledů jednotlivých výstupů naleznete zde.

Daně a výkazy

Přiznání k DPH, k dani silniční, k dani z příjmu fyzických a právnických osob, k dani z nemovitostí a jiným průběžně placeným daním patří k naší samozřejmé činnosti. Zajistíme, aby klient vždy dodržel lhůty podání a placení, které stanoví zákon o účetnictví nebo daňové zákony pro daňové, účetní, finanční a statistické výkazy. Pro fyzické osoby zabezpečujeme i roční přehledy a výpočty pro sociální správu a zdravotní pojišťovnu. Více o postupu podávání daňových přiznání a výkazů naleznete zde.

Daňové doklady

O účetní doklady klienta se staráme s odbornou péčí, včas kontrolujeme jejich formální správnost, aby byla zajištěna daňová uznatelnost nákladů a naplněny zákony o formální správnosti účetního dokladu. Ručíme za správnost účetních operací a zároveň jsme pro účetní činnost pojištěni. Více o evidenci a náležitostech daňových/účetních dokladů naleznete zde.

 zastupování 4

Veškeré účetní činnosti a podklady pro Finanční úřad, sociální správu, zdravotní pojišťovny nebo ČSÚ, ať už při registraci k daním, běžném vykazování, dotazech z úřadů, nebo při kontrolách, připravíme a vyřídíme za vás. Zastoupíme vás i při kontrolách všech státních úřadů. Více o zastupování před úřady naleznete zde.

Zpět


Sídlo firmy

BENE CB spol. s r.o.
E. Rošického 460/12
370 05 České Budějovice
SKYPE jméno: Firma BENE CB spol. s r.o.
E-mail: office@benecb.cz

IČO: 26020718
DIČ: CZ26020718
vedená v OR u KS České Budějovice, oddlíl C vložka 9344

Provozní doba

Pondělí - čtvrtek 08:00 - 16:00
Pátek 08:00 - 13:30
Polední pauza 11:00 - 12:00

Napište nám

Zásady ochrany osobních údajů

Informace o cookies

BENE CB spol. s r.o.

Všechna práva vyhrazena © 2018